ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 4 września o godz.9:15 w Kościele św. Małgorzaty.
Po mszy spotkania z wychowawcami w klasach.

IV Międzynarodowy Konkurs Pianstyczny im. Beli Bartoka

W Warszawie 25 i 26.03 odbył się IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży im. Beli Bartoka.

Z radością i dumą informujemy, że Amadeusz Maksymiuk ( II klasa GK) pianista z klasy p. Henryki Żmijowskiej został laureatem tego konkursu zdobywając I nagrodę.

Serdecznie gratulujemy!!!

Projekt gimnazjalny 2017

Przez kilka miesięcy klasa II gimnazjum przygotowywała swoje projekty gimnazjalne. Epoką łączącą wszystkie przedmioty była Starożytność. Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które w Muzeum Narodowym zrobiła angielska grupa projektowa (występująca tutaj - dzięki uprzejmości pana Bartka Szczeszka - w strojach z Teatru Wielkiego). Mówiliśmy po angielsku i wcielaliśmy się w różne dziwne role ... niektórzy byli nawet kilkoma postaciami ... Asia - Ksantypa (okrutna żona Sokratesa); Gabrysia i Julia (uczniowie Sokratesa). Radek (Sokrates). Julia (Platon), Radek (Diogenes). Radek (Neron). Czyste szaleństwo :)

Kolejny sukces chóru.

22 października Chór Dziewczęcy naszego Gimnazjum wraz z dyrygentką Karoliną Sobczak zdobył II miejsce na Konkursie Chóralnym MUSICA VERA.
Konkurs odbył się w ramach I Festiwalu Muzyki Sakralnej MUSICA VERA w Toruniu.   W konkursie udział wzięły polskie i zagraniczne chóry amatorskie.

GRATULUJEMY!!!

Dzień chłopaka

Dzień chłopaka w naszej szkole. Wszystkie klasy bawiły się świetnie. Był film, pizza, lizaki itp.
Na zdjęciach klasa III podczas swojej wycieczki.