Słodycze od świętego Mikołaja.

Święty chodzi uśmiechnięty.

W ostatni piątek przed uroczystością Wszystkich Świętych w naszej szkole pojawili się...święci. Mnóstwo uczniów przyszło przebranych za swoich świętych patronów lub za patronów , których imiona chcą przyjąć na bierzmowaniu.
O 12:30 spotkaliśmy się w szkolnej auli, zaprezentowaliśmy się, poznaliśmy historię uroczystości Wszystkich Świętych, a na koniec ,w barwnym korowodzie udaliśmy się pod pomnik św. Jana Pawła II i tam odmówiliśmy modlitwę.
Oczywiście każdy otrzymał słodki upominek , bo nic tak nie rozwesela, jak kolorowe słodycze. Nawet jeżeli jest się przebranym za świętego.