Konkurs pianistyczny

Kolejny sukces naszej uczennicy. W XIX Gorzowskim Konkursie Pianistycznym Teresa Wiśniewska z III klasy KOSM zajęła III miejsce.
W tym samym konkursie Ewa Sobczak z kl.II otrzymała wyróżnienie.

I miejsce w konkursie pianistycznym

Z radością informujemy o sukcesie Łucji Domagały z klasy V, która otrzymała I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Krakowie.

II miejsce harfistki

Z radością informujemy o sukcesie harfistki z Gimnazjum Katedralnego - Marianny Ferchmin, która zdobyła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej na II Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Polskiej w Jarosławiu (26-27.04.2018). W konkursie brała udział także Cecylia Szczech.

Bal maskowy

W piątek, 26 stycznia odbył się bal maskowy. Dzieci dzień wcześniej w świetlicy szkolnej wykonywały maski, które dopasowując do stroju prezentowały na balu. Maski były wyjątkowe, precyzyjnie wykonane, z dbałością o szczegóły. W brokacie było wszystko wokół :) A na balu…zabawy przy muzyce, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy. Czas minął zbyt szybko, kolejny bal za rok.

Konkurs piosenki obcojęzycznej

24 stycznia w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.
Usłyszeliśmy utwory w języku angielskim, francuskim, hebrajskim, ukraińskim i włoskim.
Zwycięzcy zostali wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych.

Klasy 1-3
III miejsce - Marysia Szczech z siostrą Cecylią - On ecrit sur les murs
II miejsce - Ania Szewczyk - Hallelujah
I miejsce - Eryka Kozłowska - Let it be

Klasy 4-5
III miejsce - Tomek Rychlewski - L'Italiano vero
II miejsce - Marysia Błajet i Marianna Ławrynowicz - Dream it possible
I miejsce - Jadzia Alexandrowicz - My heart will go on

Klasy 6-7 oraz gimnazjum
III miejsce - Ula Brzezińska i Rozalia Fecek - My heart will go on
II miejsce - Joasia Bąk i Radek Grzelak - Perfect
I miejsce - Michalina Fecek - City of stars

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wielkiego talentu i odwagi !!!
Konkurs przygotowały i nad wszystkim czuwały lektorki języka angielskiego - Karolina Stelmaszyk i Daria Talkowska.